Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

B-B: Koncert przeciwko nienawiści

Fot: GraMydoBBro!

11 lutego o 18.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej rozpocznie się niezwykły koncertu. Na scenie pojawi się ponad 30 różnych wykonawców. Zagrają wspólnie w ramach projektu GraMydoBBro!

To wspólna inicjatywa Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Teatru Polskiego oraz bielskich – i nie tylko – artystów. Jest to ich reakcja na propozycje rzuconą przez jedną z polskich wokalistek, po tym jak podczas finału WOŚP zamordowano prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza
W ten sposób bielscy artyści wyrażą sprzeciw wobec nienawiści oraz dadzą wyraz jedności i solidarności. Wszyscy wykonawcy wystąpią charytatywnie – czytamy w materiałach promujących te inicjatywę. Koncert jest bezpłatny, lecz aby wejść do teatru, trzeba będzie posiadać wejściówkę. Można je odbierać do 5 litego do 16.00 w kasie teatru. Ci, którzy nie zdążą lub wejściówek dla nich zabraknie będą mogli obejrzeć koncert na telebimie ustawionym przed budynkiem Teatru Polskiego. Zziębniętym widzom rozdawana będzie ciepła herbata – zapewniają organizatorzy.

Honorowym patronatem objął to wydarzenie prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
KODniętyobywatelRP Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KODniętyobywatelRP
Gość
KODniętyobywatelRP

Super. Skoczymy na koncert, a potem “odwiedzimy” np. dziennikarzy TVP.