Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Władze powiatowe w komplecie

Fot. Krzysztof Marciniuk

Za drugim podejściem udało się wybrać pełny skład władz samorządowych powiatu cieszyńskiego. W tym celu zwołano kolejną sesję, który obradowała w miniony piątek.

W tajnym głosowaniu wybrano (15:14) Christiana Jaworskiego na wakujące stanowisko członka Zarządu Powiatu. Obok niego w zarządzie są Marcin Ślęk i Stanisław Malina (członkowie), którzy wspierają starostę Mieczysława Szczurka i wicestarostę Janinę Żagan.

Prezydium Rady Powiatu Cieszyńskiego pracuje w składzie: Stanisław Kubicius – przewodniczący, Janusz Król i Jerzy Nogowczyk – wiceprzewodniczący.

5
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
5 Komentarzy
WitekMiejscowyWyborcaFranuśHłeHłeHłe Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Witek
Gość
Witek

Pan Jaworski sekretarz pana Gluzy w okresie jak chodził na studia. Potem odszedł i cała młoda kadra w Ustroniu odeszła z PO. zawiązał Nowoczesną i tu nagle Szczurek daje propozycję do Zarządu. Młody człowiek po studiach brak doświadczenia w jakiekolwiek pracy jedynie to zakładanie partii dostaje się do zarządu powiatu. Ja się pytam czy radni którzy za nim głosowali są myślący czy to wszystko było poukładane.

Miejscowy
Gość
Miejscowy

Ten skład to totalna porażka.

Wyborca
Gość
Wyborca

Porażka !!!!

Franuś
Gość
Franuś

Co znaczy w nawiasie 15:14. Czy to godzina, o której został wybrany Christian Jaworski czy też stosunek głosów w rywalizacji ale nie wiadomo z kim.

HłeHłeHłe
Gość
HłeHłeHłe

Jeden wart drugiego