Cieszyn: Zmagania pod siatką

Za nami już kolejna runda Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Fundację Talent Cieszyn oraz Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie.

Pierwszy mecz czwartej rundy rozegrały zespoły Logis oraz Sferawent. Dwa pierwsze sety drużyna Logis sprawnie wygrała 25:22. W trzecim secie musiała uznać wyższość rywali przegrywając 18:25. Kolejny mecz to starcie idącego jak burza zespołu Sferawent oraz Krawaciarzy. Rozgrzany poprzednim zwycięskim setem zespół, rozgromił Krawaciarzy 3:0 (25:22, 26:24, 28:26). Do ostatniego pojedynku stanęli zawodnicy Logis oraz Krawaciarzy. Po dość wyrównanej walce drużyna Logis odniosła drugie tego dnia zwycięstwo 2:1 (22:25, 25:22, 19:25). Na czele ligowej tabeli nadal znajduje się drużyna Samych Swoich, drugie miejsce należy do zespołu Sferawent, trzecie zajmuje Logis. Czwarta runda rozgrywana będzie już w najbliższą niedzielę 26 marca. Pod siatką walczyć będą wtedy zespoły OSP Krasna, Logis oraz Istebna. Rozpoczęcie o godzinie 9.00.