Wydarzenia Bielsko-Biała

Drabek ze starostami

Fot. Wojciech Małysz

Kandydat na prezydenta Bielska-Białej podpisał deklarację współpracy ze starostami okolicznych powiatów.

Na czwartkowej konferencji prasowej Przemysławowi Drabkowi towarzyszyli: starosta powiatu cieszyńskiego Janusz Król, starosta powiatu żywieckiego Andrzej Kalata, wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński oraz radni powiatu bielskiego Barbara Adamska i Józef Herzyk.

“Widząc potrzebę współpracy pomiędzy samorządowcami naszego regionu deklarujemy wspólne działanie na rzecz rozwoju Bielska-Białej, Powiatu Bielskiego, Powiatu Cieszyńskiego i Powiatu Żywieckiego. Priorytetem są mieszkańcy, którzy dzielą życie zawodowe i rodzinne pomiędzy różne miejscowości naszego regionu” – czytamy w deklaracji samorządowców.

Współpraca miałaby dotyczyć czystego powietrza i ochrony środowiska, komunikacji, rozwoju edukacji i nauki, polityki społecznej, zdrowia, turystyki i kultury. – Ta deklaracja jest deklaracją otwartą. My podpisujemy ją dzisiaj jako pierwsi, ale każdy samorządowiec jest zaproszony – powiedział Przemysław Drabek.

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
FranuśAga Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Franuś
Gość
Franuś

Niech się domyślę. Ci starostowie i radni są z tej samej partii? Jeśli tak to po co podpisywać deklarację? Jeszcze trzeba było podpisać deklarację z najważniejszymi to jest z priorytetem.

Aga
Gość
Aga

Najważniejszą deklarację to pan Drabek podpisał na Nowogrodzkiej z Jarosławem Kaczyńskim i Joachimem Brudzińskim. I na każde żądanie ją aktualizował, aktualizuje i aktualizował będzie. Amen.