Grać trzeba do końca

Ostatni ligowy mecz koszykarek Integracyjnego Stowarzyszenia Wiślańska Jedynka potwierdził starą zasadę, że w sporcie trzeba grać do końca.

W wiślańskiej hali dziewczyny z ISWJ o drugoligowe punkty rywalizowały tym razem z zawodniczkami RMKS Rybnik. Spotkanie było bardzo wyrównane: pierwszą kwartę rybniczanki wygrały dwoma punktami, ale po dwóch następnych kwartach czterema punktami prowadziły gospodynie. Niestety, w ostatniej części meczu zawodniczki RMKS Rybnik pokazały, że dobrze wiedzą, iż w sporcie trzeba na maksa grać do końca – przyjezdne wygrały ostatnią kwartę 28:14 i całe spotkanie 65:55.

Zespół z Wisły wystąpił w następującym składzie (w nawiasie liczba zdobytych punktów): Marcelina Strządała (14), Gabriela Kosek (13), Justyna Pilch (12), Nikola Pałasz (7), Stefania Seniow (6), Kamila Waliczek (3), Agata Tomala, Justyna Brańka, Katarzyna Cieślar, Karolina Matuszny i Katarzyna Raszka.