Cieszyn Na sygnale

Groźny wypadek w Ustroniu (aktualizacja)

Fot. KPP w Cieszynie

W Ustroniu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Skoczowskiej. Zderzyły się cztery samochody osobowe. Prawy pas ruchu w kierunku Skoczowa jest zablokowany, a ruch odbywa się lewą stroną jezdni.

– Na miejscu pracują wszystkie służby. Ranna została jedna osoba. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierująca fordem 50-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego najechała na tył volkswagena caddy, a ten z kolei uderzył w renaulta – informuje Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Odłamki z volkswagena caddy uderzyły w volkswagena golfa, który znajdował się na drugim pasie ruchu.

Aktualizacja, godz. 21.00

Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiego garnizonu policji, przekazał nam bardziej szczegółowe informacje dotyczące wypadku w Ustroniu.

– Kierująca fordem 50-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego najechała na volkswagena caddy, za kierownicą którego był 57-letni mieszkaniec Sieradza. Siłą uderzenia volkswagen caddy uderzył z kolei w renaulta, którym kierowała 20-latka z Goleszowa. Odłamki z volkswagena caddy uderzyły natomiast w znajdującego się na drugim pasie ruchu volkswagena golfa, którym jechał 34-latek z powiatu gliwickiego. Pomoc medyczna udzielona została osobom znajdującym się w volkswagenie caddy, jednak nie było konieczności hospitalizacji. Zdarzenie ostatecznie zostało zakończone mandatem – informuje Krzysztof Pawlik.

Na miejscu wypadku trwają nadal utrudnienia, gdyż do wyciągnięcia ostatniego z pojazdów jest potrzebny sprzęt specjalistyczny.

 

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o