Bielsko-Biała Sport

Gwiazdka z BKS Profi Credit! Można wygrać cenne nagrody

Gwiazdka z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała to nie tylko wielkie siatkarskie emocje z najlepszymi drużynami siatkarskimi Ligi Siatkówki Kobiet, ale także szansa na wygranie wspaniałych nagród: telewizorów, tabletów, wideorejestratorów, słuchawek bezprzewodowych i zestawów gadżetów od BKS PROFI CREDIT i sponsorów.

Już 5 grudnia podczas meczu z Grotem Budowlanymi Łódź i 12 grudnia w trakcie wielkiego finału Gwiazdki (spotkanie z E.Leclerc Radomką Radom) do wygrania będą telewizory, tablet i upominki od bialskiego klubu i sponsorów.

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie?
Wystarczy dokończyć zdanie:
Kibicuje BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, bo………… (nie więcej niż 5 zdań)

i wysłać maila na adres marketing@mspgroup.pl, w tytule wpisując “Zgłoszenie Gwiazdka z BKS PROFI CREDIT”. W mailu należy podać również imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego. Wysłanie maila równoznaczne jest z akceptacją regulaminu.

Najlepsze 5 odpowiedzi wybierze komisja konkursowa. Osoby te zostaną poinformowane drogą telefoniczną tuż przed rozpoczęciem meczu o ich zakwalifikowaniu do konkursu, który odbędzie się po drugim secie meczu. W konkursie będą mogły wziąć udział więc tylko te osoby, które będą na meczu! Konkurs będzie testem dotyczącym wiedzy o klubie.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o