Sport Cieszyn

Kajto nie miał sobie równych!

Fot. www.Kajto.pl / fot. SnopkowskiArt

Kajetan Kajetanowicz, rajdowiec z Ustronia, rewelacyjnie wypadł w 56. Rajdzie Barbórka. Pięciokrotny zwycięzca tej imprezy i sześciokrotny triumfator Kryterium Asów na ulicy Karowej kolejny raz potwierdził swoją siłę!

Zawody odbywające się w stolicy Polski są tradycyjnym zakończeniem sezonu sportów motorowych. Pilotowany przez Macieja Szczepaniaka Kajetan Kajetanowicz szybko stał się liderem tegorocznej Barbórki i ostatecznie wygrał klasyfikację generalną.

Team LOTOS Rally Team nie miał sobie równych także w Kryterium Asów. Legendarne zmagania na ulicy Karowej toczyły się w równych warunkach i na suchej nawierzchni, przy głośnym dopingu fanów. Dla Kajta jest to już siódme zwycięstwo, pierwsze w karierze z pilotem Maciejem Szczepaniakiem.

To wymarzony koniec sezonu

– Czuję się świetnie. Im rzadziej startuję w naszym kraju, tym bardziej zależy mi na dobrej postawie i zadowoleniu kibiców. To dla mnie bardzo ważny dzień i te zwycięstwa są podziękowaniem dla partnerów, członków zespołu LOTOS Rally Team i wszystkich fanów. Karowa co roku zaskakuje warunkami, za każdym razem jest inna przyczepność, która przenosi się na czas. W tym roku było bardzo przyczepnie i w niektórych miejscach być może pojechałem trochę za ostrożnie. Jestem zadowolony, bo chciałem się dobrze zaprezentować. Wygraliśmy rajd, wygraliśmy Karową, po raz kolejny. To wymarzony koniec sezonu – podsumował kierowca LOTOS Rally Team, Kajetan Kajetanowicz.

Fot. www.Kajto.pl / fot. SnopkowskiArt

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o