Wydarzenia Bielsko-Biała

Kandydat ze skazą

W artykule „Kandydat ze skazą”, zamieszczonym w ostatnim (czwartkowym) numerze „Kroniki Beskidzkiej”, jeden ze znanych bielskich przedsiębiorców obszernie i ostro krytykuje kandydata na prezydenta Bielska-Białej.

„Pan Okrzesik jest osobą niewiarygodną. Dlaczego tak uważam?„ Po tym kategorycznie brzmiącym stwierdzeniu autor opinii przytacza dowody,fakty i oceny…

18
Skomentuj

avatar
12 Komentarzy
6 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
13 Komentarzy
Pan cerowanypolskoskrzydłyMagdalenaMarcinMarcin Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
polskoskrzydły
Gość
polskoskrzydły

Jeżeli połączone sztaby wyborcze PO, Nowoczesnej i kogo tam jeszcze potrafiły wzmożonym wysiłkiem znaleźć i kupić na Okrzesika (za sponsorowany tekst i jakieś obietnice dla Moskały) tylko taki zardzewiały, stępiony, nic nie warty haczyk, to oznacza, że Okrzesik jest kandydatem kryształowo czystym!
W związku z tym, dziękuję sztabowcom Koalicji Obywatelskiej, że utwierdzili mnie w przekonaniu, żeby głosować na Okrzesika, bo dotąd nie byłem jeszcze do końca zdecydowany.

Pan cerowany
Gość
Pan cerowany

okrzesik ,piszesz sam do siebie,to oznacza, że Okrzesik jest kandydatem kryształowo czystym! .A Świstak siedzi i zawija te sreberka

Magdalena
Gość
Magdalena

Jak dobrze, że jest tu taki pozytywny odzew. Czytałam artykuł i jestem ciekawa jak Pan Kandydat się odniesie – o ile – do tej wypowiedzi. Miałam okazję poznać Pana Dariusza na jednym spotkaniu w czasach kiedy kupował Prefabet w 2013 roku. Widziałam w nim zapał do odbudowy firmy. Pomimo tekstów kierowanych w kierunku Pana Moskały podczas pierwszych miesięcy próby odbudowy struktur działalności firmy Prefabet, wielu ludzi przekreślało sukces postawienia tej firmy na nogi, a jednak. Pan Moskała nie zawiódł i dziś Prefabet ponownie działa jak dawniej i lepiej! Widać gospodarność Pana Darka. Ciekawa jestem czy taki Pan Okrzesik może pochwalić… Czytaj więcej »

Pan cerowany
Gość
Pan cerowany

No to se tera coś napisze bom se kupił kronikę i rzek se poczytoł .Spróbuje wam coś wytłumaczyć bo może nie wszyscy to wiedzą .Otóż jak się człek rodzi to już na samym początku poczynając od przedszkola widać co z niego będzie ,jeden cały czas beczy ,drugi bije inne dzieci trzeci nie chce jeść, itd. Potem troszkę później jak dorastamy to każdy myśli o przyszłości .Wiec staje taki jeden z drugim przed lustrem i pręży muskuły i myśli ,nie gwiazdą porno nie zostanę bo cieniutko w kroku, no przecież łopaty nie wezmę do rąk bo za ciężko.Firmę otworzyć ,jaką firmę… Czytaj więcej »

Marcin
Gość
Marcin

Nic dodać, nic ująć! Pięknie i w punkt!

Antonina
Gość
Antonina

Z ludźmi to jest tak, jak czegoś sami nie osiągną w życiu, to potem zazdroszczą tym, którym się udało. Nie znam Pana Dariusza osobiście, ale nie mając z nim do czynienia, p[o prostu nie oceniam go. A widząc ile dobrego zrobił dla Bielska i robi nadal, mogę przypuszczać, że inaczej niżeli krytykowany tu kandydat, Pan Dariusz ma przynajmniej coś do powiedzenia, a na pewno do działania. Pamiętam jak był jeszcze młodym radnym ile działo się w Bielsku i szkoda, że dopiero po latach Bielsko zyskuje taką świetność, jaką mogło mieć już 15-20 lat temu.

Anna
Gość
Anna

Dużych bielskich przedsiębiorców, którzy dają pracę setką ludzi jest niewielu. Takim przykładem jest Dariusz Moskała.
Natomiast to, że dzięki Niemu poznaliśmy trochę prawdy o kandydacie to nic złego. Jeżeli Pan Okrzesik również, oprócz porażek oczywiście, ma inne osiągnięcia to ja chętnie je poznam. Może też daję pracę setką osób albo prowadzi działalność, która przynosi gminie dochody z podatków? Z całą pewnością przecież nie kandydowałby, gdyby nie miał osiągnięć na polu gospodarczym, bo po co nam taki kandydat?

juhas
Gość
juhas

Z tego co czytam i słyszę, to Moskała z byłym esbekiem są od lat zaciekłymi wrogami

Daniel Byrski
Gość
Daniel Byrski

Kandydat z wyrokiem sądowych jest dla mnie totalnie niewiarygodny!

Zenek
Gość
Zenek

No to się kandydat w życiu nawojował. Z Moskałą, z Krywultem, w Podbeskidziu. No i same porażki.

Łukasz
Gość
Łukasz

A mieli być wszyscy tacy krystaliczni…

sisi
Gość
sisi

Kupić Moskałę? Musiałby się ktoś bardzo mocno zapożyczyć.

Anna
Gość
Anna

to jest dobre, tacy powinni być ludzie w polityce, nieprzekupni

Marcin
Gość
Marcin

Dokładnie. Z resztą Pana Moskałę nawet Solorz-Żak by nie kupił (:

Asik
Gość
Asik

Przeczytałem w “Kronice”. 2 niepomyślne wyroki? No, no…

pytek
Gość
pytek

A napiszcie kto jest autorem tej opinii. Dlaczego robicie z tego tajemnicę? Wstydzicie się tego “autorytetu”, czy nie chcecie czytelników rozśmieszyć? Jeżeli niedopowiedzenie ma zachęcić do kupienia gazety, to jest to bardzo tania reklama, a jeżeli to szczujnia wyborcza, slużąca utrwalaniu obecnych układów, to się Szacownej Redakcji dziwię. Chyba nie chcecie zasłużyć na przydomek “utrwalacze władzy”, prawda?

Zofia
Gość
Zofia

Proszę Cię bardzo. Autorem jest Dariusz Moskała, przedsiębiorca najbardziej znany z układów z Markiem P,. tym byłym oficerem SB, który wyłudzał odszkodowania za kościelne majątki. A jest to artykuł sponsorowany. Tak jest zaznaczone Szkoda, że nie wiadmono, który komitet wyborczy (PiS czy PO) kupił Moskałę i jakim stanowiskiem.

Pan cerowany
Gość
Pan cerowany

Pani Zofio,w Bielsku krąży od zawsze takie powiedzenie cytuję Moskałę można zabić ale nie kupić. To jest gość który ma umysł 3 kroki wyprzedzający to co Pani chce powiedzieć, zanim jeszcze Pani otworzy piękne usta on już zna odpowiedź i czy my cały czas mówimy o tym samym Dariuszu Moskale dzięki któremu zdemaskowano,, pana” marka p. i skończyło się babci sra,,,nie , a P. czeka na wyrok. A teraz idę nabyć kronikę a potem napisze co myślę o tym Panu który chce się tak bardzo przyssać do koryta