Lider nie miał litości

Błękitni Pierściec mistrzostwo jesieni w skoczowskiej klasie B przypieczętował efektownym zwycięstwem nad LKS-em Rudnik. Lider nie miał litości dla rywali i pewnie wygrał 5:0.

Wynik otworzył w 18. minucie Sebastian Kuś, trafiając do bramki przeciwnika z rzutu karnego. 180 sekund później na gości spadło kolejne nieszczęście, w postaci samobójczego gola, którego zaliczył Daniel Strządała. Choć miejscowi mieli jeszcze kilka szans na podwyższenie prowadzenia do przerwy wynik brzmiał 2:0.

Po przerwie Błękitni nie zwolnili tempa i nadal atakowali. W 63. minucie zdobyli kolejną bramkę, której autorem został Dawid Markieczko. 4 minuty później gola meczu strzelił Daniel Jaworski, posyłając pod poprzeczkę piękną bombę z dystansu. Ten sam zawodnik ustalił rezultat spotkania w 78. minucie gry. Wygrana zespołu lidera mogłaby być jeszcze wyższa, jednak przyjezdnych od utraty kolejnych bramek ratowały poprzeczki oraz świetna postawa młodziutkiego golkipera LKS-u Rudnik Tomasza Parchańskiego.