Sport Żywiec

Łodygowice: Turniej gimnastyki artystycznej

Fot. KS Orion Łodygowice

Ponad 250 zawodniczek z 15 polskich klubów będzie można podziwiać i oklaskiwać podczas I Ogólnopolskiego Turnieju w gimnastyce artystycznej „O Złotego Jednorożca” w Łodygowicach!

Te niezwykle widowiskowe zawody rozpoczną się w sobotę (9 marca) o 8.30 w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Łodygowicach (przy ulicy Okrężnej 1) i potrwają do około 19.00.

Na parkiecie zobaczymy zawodniczki z całej Polski w wieku od 4 do 14 lat, które zaprezentują się w układach tanecznych – podkreśla Maria Kieca, prezes Klubu Sportowego Orion Łodygowice, który jest organizatorem zawodów przy współpracy z Urzędem Gminy Łodygowice i Starostwem Powiatowym w Żywcu.

Oprócz zawodniczek Oriona Łodygowice (to klub, który prężnie działa i istnieje już od 3 lat) do rywalizacji przystąpią dziewczęta z klubów: UKS Gliwice, Akademia Talentów, UKS Katowice, La Passione Łódź, La Passione Wrocław, Gracja Ząbkowice Śląskie, Gracja Łódź, UKS Energia Imielin, SGA Biała Podlaska, KKS Kalisz, SGAIS Pasja, Akademia Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec, Art Gim Myslenice i Diament Dobczyce.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu do uczestniczenia i kibicowania wspaniałym zawodniczkom – dodaje prezes Maria Kieca.

Ci, którzy obejrzą jedynie część zawodów na żywo w hali lub niestety nie będą mieli okazji w ogóle przybyć do Łodygowic, mogą zobaczyć całe wydarzenie na żywo w Internecie, gdzie przeprowadzona zostanie bezpośrednia relacja pod adresem: http://www.rgvideo.net.

Dodajmy, że zawody rozgrywane będą pod honorowymi patronatami starosty żywieckiego Andrzeja Kalaty i wójta gminy Łodygowice Andrzeja Pitery.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o