Wydarzenia Bielsko-Biała

Młoda bielszczanka potrzebuje pomocy!

Jeszcze tylko 3 dni pozostało do zakończenia zbiórki funduszy na operację i leczenie 17-letniej Natalii z Bielska-Białej. Młoda kobieta od urodzenia zmaga się z wrodzoną wadą prawej nogi – urodziła się z niedorozwojem kości udowej oraz z zanikiem stawu biodrowego.

Przez wiele lat była leczona przez polskich lekarzy w ramach NFZ. Niestety podczas ostatniej operacji lekarze nie pozostawili złudzeń co do możliwość pełnego powrotu do zdrowia i odzyskania pełnej sprawności. Natalia po 17 latach długiego i bolesnego leczenia, po 19 operacjach i zabiegach została postawiona przed decyzją, czy poddać się amputacji prawej kończyny. Na szczęście pojawiła się inna opcja. Zespół lekarzy pod przewodnictwem światowej sławy ortopedy – doktora Drora Paleya, po konsultacjach i poznaniu historii choroby Natalii stwierdził, że nogę da się uratować. Podjął również decyzję o zaklasyfikowaniu dziewczyny do szeregu operacji przywracających jej pełną sprawność.

Operacja zostanie przeprowadzona w prywatnej klinice, przez lekarzy zagranicznych – czyli nie może być refundowana z NFZ – stąd apel do wszystkich dobrych ludzi o pomoc w sfinansowaniu olbrzymich kosztów operacji.

Zbiórka prowadzona jest na www.stopamputacji.pl
Więcej informacji o Natalii na stronie.

Mamy ponad 60% całej sumy, brakuje jeszcze 145 000. Damy radę???

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Darek Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Darek
Gość
Darek

Powodzenia!!!