Na sygnale Oświęcim

Nie zdążył wyhamować

Fot. Wojciech Ciomborowski

To nie był spokojny poranek na drogach powiatu oświęcimskiego. O 5.15 do groźnej kolizji doszło w Bielanach, a kilkadziesiąt minut później policjanci interweniowali w Rajsku na ulicy Wilamowickiej.

Tym razem było mniej groźnie. Mieszkaniec Kęt wjechał skodą rapid w tył skody octavii, prowadzoną przez mieszkankę gminy Brzeszcze. Obeszło się bez rannych.

 

 

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Jerzy WJerzy W Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy W
Gość
Jerzy W

Ja opisuję lepsze przekręty ulica Traugutta duże miasto Zakłady Mięsne Pracownica była na tyle sprytna że idąc do pracy kupowała bułki natomiast po pracy wychodziła z tymi samymi bułkami ale w bułkach były dużo szynki . Strażnikowi w razie kontroli mówiła że śniadanie nie zjadła w pracy więc zabiera z powrotem do domu Sprytna zaradna pracownica Zakładów Mięsnych .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Mam duże obawy w związku z zakończeniem dziwnej choroby dgn psia grypa .Mam dziwne przeczucie że w związku z podwyżką w służbach mundurowych może teraz nastąpić następny etap gdzie najbardziej odczują finansowo kierowcy wszelkich pojazdów . Przedtem służby mundurowe upominały a teraz żeby dostawać wymarzone pensje mogą karać kierowców za nawet błahostki . być może jest ustne porozumienie pomiędzy MSWIA a danymi komisariatami macie jak najwięcej pieniędzy ściągać z obywateli .