Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

Nowe życie mamy

26 października w bielskiej Sali Redutowej Pod Orłem rozegra się finał programu „Metamorfozy – nowe życie mamy”. Inicjatorką projektu jest Halina Gawlińska z bielskiej Future Clinic, wspomagana przez niezwykle zaangażowaną grupę osób z prawdziwą pasją. Jak matka, która na co dzień wykonuje pracę zawodową, może ją pogodzić z rolą mamy? Świadomość, że wygląd ma ogromny wpływ na samoocenę i pewność siebie, która przekłada się bezpośrednio na każdy aspekt naszego życia – począwszy od relacji prywatnych, po zawodowe – sprawiła, że Halina Gawlińska postanowiła pomóc i doradzać innym mamom.

Przejście do kolejnego etapu projektu ma dla mnie ogromną wartość i napędza do dalszego działania. Są ogromne emocje. Wszystko to przeszło moje najśmielsze marzenia. „Metamorfoza” sprawia, że świat jest dla mnie lepszym miejscem, a ja odważniejszym człowiekiem. Z całego serca dziękuję – mówi Marzena Olszewska, finalistka „Metamorfozy”.

Program powraca każdego roku, ale już teraz można zgłosić się do nas, aby przejść własną metamorfozę! – mówi Halina Gawlińska z bielskiej Future Clinic, Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, Dietetyki oraz Treningu. – Pragniemy zmieniać zgłaszające się osoby, zarówno w dziedzinie urody i zdrowia, jak i ogólnego samopoczucia. Chcieliśmy, aby każdy miał możliwość nie tylko pochwalić się efektami wizualnymi, ale był gotowy na nową jakość życia, świadomy własnej wyjątkowości. Stąd właśnie zrodził się pomysł projektu: „Metamorfoza nowe życie” jako ukoronowanie starań naszego zespołu o wszechstronne i kompleksowe podejście do budowania lepszego „ja” naszych podopiecznych. Zapraszamy więc do umówienia się na bezpłatną konsultację oraz po więcej informacji dla osób, które chcą przyłączyć się do naszej akcji.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o