Bielsko-Biała Sport

Podbeskidzie testuje młodych

Fot. TS Podbeskidzie

Choć rozgrywki już się zakończyły, to Górale nadal trenują, a dziś rozegrali mecz kontrolny, w którym sztab przyjrzał się grupie testowanych zawodników.

Aż sześciu testowanych zawodników miało szansę pokazania się trenerom Podbeskidzia podczas meczu sparingowego. Rywalem był Rekord Bielsko-Biała. Są to głównie zawodnicy młodzi, wyróżniający się w niższych ligach, a nie brakuje też utalentowanych graczy z regionu.

Wśród testowanych był m.in dwudziestoletni zawodnik Rekordu Bielsko-Biała Damian Hilbrycht, który ma za sobą udaną jesień w rozgrywkach trzeciej ligi. Region Podbeskidzia reprezentuje także Konrad Pala z Kuźni Ustroń. Ponadto sztab będzie obserwował Dominika Małkowskiego (rocznik 99) z Ruchu Chorzów, Mateusza Kompanickiego (ur. 1996) z Chełmianki Chełm, Marcina Ryszkę (ur. 1998) z GKS-u Bełchatów i Wojciecha Zyskę (ur. 1994) z KP Starogard Gdański.

Są to młodzi zawodnicy, występujący na co dzień w III lub IV lidze, wyróżniający się w tych rozgrywkach. Są wiodącymi postaciami w swoich zespołach. Fajnie, że są wśród nich zawodnicy z regionu, bo to zawsze jest atutem, gdy zawodnik nie musi zmieniać otoczenia i jest w swoim środowisku – mówi drugi trener Podbeskidzia- Hubert Kościukiewicz.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Arek Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arek
Gość
Arek

To gospodarność Goroli…………..lepiej płacić za korzystanie z boiska………………..pieniędzy maja nadmiar…….UM da kolejne miliony