Bielsko-Biała Na sygnale

Porąbka: Potyczka na siekierę i młot pneumatyczny

Fot. Marcin Płużek

Rzucił się na sąsiada z siekierą i ranił go w rękę. Groził, że go zabije. Nerwy mu puściły, bo sąsiad pracował z użyciem… młota pneumatycznego.

Dzisiaj policjanci poinformowali o awanturze, do której doszło 3 listopada około 22.00 w Porąbce. 40-latek wściekał się na hałas dobiegający z posesji sąsiada. Szczególnie irytowały go odgłosy młota pneumatycznego. Postanowił „porozmawiać” z sąsiadem. Żeby został wzięty na poważnie, postanowił zabrać… siekierę. W trakcie awantury postanowił jej użyć i ranił 68-letniego sąsiada w dłoń. Zarzekał się przy tym, że go zabije.

– Na miejsce skierowano patrol z Kobiernic. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili sprawcę. Zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 1,2 promila. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała 68-latka i kierowania wobec niego gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też zbliżania się do sąsiada – informuje Elwira Jurasz, rzecznik bielskiej komendy.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
_ooo
Gość
_ooo

kto normalny o 22:00 używa młota pneumatycznego? Brak szacunku dla sąsiadów, którzy może chcieli spokojnie zasnąć. Nie pochwalam użycia siekiery ale dlaczego nikt z policji nie zwrócił uwagi 68-latkowi że zakłóca ciszę nocną?

Mały Jasio
Gość
Mały Jasio

Szkoda, że mu tej ręki nie odrąbał

Ktoś
Gość
Ktoś

Szkoda ze nie masz rozumu i internet jest dostępny dla wszystkich bez wyjątku

Sally
Gość
Sally

No niektórym to już dawno mózg odrąbano.