Sport Cieszyn

Prezydent przyjedzie kibicować!

Fot. PZN

Już jutro, 16 listopada, od kwalifikacji rozpocznie się rywalizacja inaugurująca Puchar Świata w skokach narciarskich w sezonie 2018/2019.

Premierowe konkursy zostaną rozegrane na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. W perle Beskidów będzie można zobaczyć w akcji czołowych skoczków. Do startu w kwalifikacjach na wiślańskim obiekcie zgłoszonych zostało 70 zawodników z 15 krajów. W gronie tym będzie dwunastka biało-czerwonych z Kamilem Stochem i Piotrem Żyłą na czele.

Kancelaria Prezydenta RP informuje, iż z tej okazji do Wisły wybiera się prezydent Andrzej Duda. 17 listopada o 16.00 będzie kibicował zawodnikom podczas konkursu drużynowego.

6
Skomentuj

avatar
5 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
kalusSB....Miejscowyze_wsirodo Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SB....
Gość
SB....

Ciekawe czy jakby media nie mówiły o rzekomym łamaniu konstytucji to czy jeden z drugim by wpadli na pomysł pisania takich glupich komentarzy sami od siebie…. Obstawiam, że nie… Ludzie zacznijcie sami myśleć a nie w kółko powtarzać to co kreują te niby media….

kalus
Gość
kalus

polszewizm

Miejscowy
Gość
Miejscowy

KODoraści zawsze na posterunku ze swoimi dziecinnymi wpisami.

ze_wsi
Gość
ze_wsi

Zew śniegu Adriana. Na koniec pozjeżdża z zeskoku. Uwaga na limuzyny pędzące 200 km/h. I na koniec – jest Adrian – polska drużyna przegrywa.

rodo
Gość
rodo

Chciałem też iść na skoki lecz skoro łamiący konstytucję tam będzie to rezygnuję.

kibic
Gość
kibic

Dobrze,ze Duda przyjedzie nazbieramy mu żarówek w prezencie.