Sport Sucha Beskidzka

Przeżyli to jeszcze raz

Fot. Wojciech Ciomborowski

Stało się już zwyczajem, że na początku roku szkolnego organizowane jest w powiecie suskim uroczyste spotkanie, na którym podsumowuje się poprzedni sezon. Przez lata swego rodzaju gala odbywała się w suskim Liceum Ogólnokształcącym. Tym razem uczniowie i ich opiekunowie oraz zaproszeni goście zebrali się w niedawno wybudowanej hali sportowej w Stryszawie. 

Zanim przyszła pora na najbardziej podniosłe momenty spotkania przed przybyłymi zaprezentowali się uczniowie stryszawskiej Szkoły Podstawowej nr 2. Przygotowany przez nich program artystyczny miał, co w pełni zrozumiałe, w pełni sportowy charakter. Po nim nie zabrakło przemówień zaproszonych gości, a dyrektorom szkół i innych obiektów sportowych wręczono podziękowania za udostepnianie hal, boisk i basenu na potrzeby organizacji zawodów, a także suskiemu Nadleśnictwu, które również pomaga w przeprowadzaniu imprez. W blasku fleszy znalazł się także szef redakcji Małopolskiej Kroniki Beskidzkiej Wojciech Ciomborowski, na którego ręce spłynęły podziękowania za medialne promowanie sukcesów młodych sportowców z powiatu suskiego.

Pierwsze laury powędrowały natomiast do opiekunów uczniów, którzy odebrali laury za osiągnięcia drużynowe. Ostatnim akcentem było nagrodzenie najlepszych sportowców. Zawodnicy, którzy indywidualnie lub drużynowo wywalczyli srebrne i brązowe medale na zawodach wojewódzkich otrzymali pamiątkowe dyplomy. Mistrzowie województwa zostali jeszcze przez włodarzy powiatu nagrodzeni finansowo. 

Autorem fotoreportażu jest Wojciech Ciomborowski

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o