Rekord w półfinale Halowego Pucharu Polski

Zdjęcia: Artur Jarczok

W hali w Cygańskim Lesie odbył się mecz 1/4 Halowego Pucharu Polski. Rekord zmierzył się z Acaną Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.

Podopieczni Andrzeja Szłapy szybko zapomnieli o weekendowej wpadce w Katowicach i od początku wystartowali z wysokiego “C”. Mecz mógł właściwie skończyć się w 13. minucie. Wtedy Rekordziści prowadzili już 6:0, a rywalom, choć zdobyli jedno trafienie, odeszła ochota do dalszej gry. Po przerwie Rekord kontrolował boiskowe wydarzenia i nie pokusił się o podwyższenie wyniku.

W półfinale “biało-zieloni” rozegrają dwumecz z jednym z rywali z grona: Piast Gliwice, Gatta Zduńska Wola i AZS UŚ Katowice.

Rekord Bielsko-Biała – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 6:2 (6:1).

Bramki: 1:0 Janovsky (2. min), 2:0 Popławski (2. min), 3:0 Popławski (6. min), 4:0 Bondar (11. min, z przedłużonego rzutu karnego), 5:0 Budniak (13. min), 6:0 Popławski (13. min, z przedłużonego rzutu karnego), 6:1 Foglia (14. min), 6:2 Kędra (33. min).

Rekord: Nawrat (Kałuża) – Popławski, Bondar, Budniak, Janovsky, Gąsior, Dudek, Kubik, Surmiak, Łasak, Marek, Iwanek.