Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec

Sejmik Śląski: Kto szefem i wiceszefem komisji?

Podczas dzisiejszej (3 grudnia) sesji Sejmiku Województwa Śląskiego radni wybierali przewodniczących i wiceprzewodniczących poszczególnych komisji. Wśród nich znaleźli się Stanisław Baczyński z Łękawicy, Ewa Żak z Bielska-Białej i Agnieszka Biegun z Juszczyny (wszyscy z PiS).

Stanisław Baczyński został przewodniczącym Komisji Budżetu, Skarbu i Finansów. Z kolei Ewę Żak wybrano na wiceprzewodniczącą Komisji Edukacji, Nauki i Kultury, a Agnieszkę Biegun na wiceprzewodniczącą Komisji Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej.

Oto dokładny wykaz szefów i ich zastępców w poszczególnych komisjach:

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący – Michał Gramatyka
Wiceprzewodniczący – Piotr Czarnynoga
Wiceprzewodniczący – Marek Balt

Komisja Budżetu, Skarbu i Finansów

Przewodniczący – Stanisław Baczyński
Wiceprzewodniczący – Rafał Kandziora
Wiceprzewodniczący – Rafał Porc

Komisja Edukacji, Nauki i Kultury

Przewodniczący – Piotr Czarnynoga
Wiceprzewodniczący – Zbigniew Przedpełski
Wiceprzewodnicząca – Ewa Żak

Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia

Przewodniczący – Piotr Bańka
Wiceprzewodniczący – Dariusz Iskanin

Komisja Rolnictwa i Terenów Wiejskich

Przewodniczący – Rafał Kandziora
Wiceprzewodniczący – Stanisław Gmitruk
Wiceprzewodnicząca – Beata Kocik

Komisja Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego

Przewodniczący – Zbigniew Przedpełski
Wiceprzewodnicząca – Jadwiga Baczyńska
Wiceprzewodniczący – Piotr Bańka

Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Przewodnicząca – Julia Kloc-Kondracka
Wiceprzewodniczący – Bartłomiej Kowalski
Wiceprzewodnicząca – Ewa Gawęda

Komisja Statutowo-Regulaminowa

Przewodnicząca – Małgorzata Zarychta-Surówka
Wiceprzewodniczący – Michał Woś

Komisja Środowiska i Gospodarki Wodnej

Przewodniczący – Józef Kubica
Wiceprzewodniczący – Grzegorz Gaża

Komisja Współpracy Zagranicznej i Integracji Europejskiej

Przewodnicząca – Maria Materla
Wiceprzewodnicząca – Agnieszka Biegun

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący – Grzegorz Gaża
Wiceprzewodniczący – Rafał Kandziora
Wiceprzewodnicząca – Alina Nowak

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Jon Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jon
Gość
Jon

Jeszcze mogli napisać z jakiego wybrani są ugrupowania żeby wiedzieć na kogo głosować za 5 lat.