Bielsko-Biała Sport

TS Podbeskidzie: afera z milionami?!

Do bielskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa na szkodę TS Podbeskidzie przez były zarząd klubu.

Chodzi o niedopełnienie obowiązków przez zarząd TS Podbeskidzie w 2017 roku poprzez niewłaściwe prowadzenie ksiąg rachunkowych i tym samym wyrządzenie spółce znacznej szkody majątkowej. Chodzi o grube miliony złotych! Informację potwierdziliśmy w klubie oraz w prokuraturze.

Więcej o tej bulwersującej sprawie piszemy w najbliższym wydaniu „Kroniki Beskidzkiej” – w kioskach od 15 listopada.

6
Skomentuj

avatar
6 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
ŁukaszBernieArekbialaninHenryk Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

OJ chyba “bielski piotruś pan” w końcu się doigrał … pytanie czy w prokuraturze też ma znajomości ? Czy dalej będzie mógł kręcić wały za wałem … Ciekawe ile dostał za “utrzymanie” klubu w 1 lidze bo ambicje na ekstraklasę wśród grajków pewnie były.

Bernie
Gość
Bernie

No właśnie. Nasze miejskie pieniądze za które ktoś sie bawi w dobrego wuja. Głównym akcjonariuszem klubu jest miasto,więc to urzędnicy ratusza odpowiadają na jakie dziadostwo wydają duże sumy i co mają za to obywatele. A jeszczde w dodatku ktoś tam oszukuje. Jak długo jeszcze ?

Arek
Gość
Arek

Kto imiennie decyduje o lądowaniu milionów w kopaczy ??????

bialanin
Gość
bialanin

Niestety Heniu,radni są bezradni

Henryk
Gość
Henryk

Czy ktoś wreszcie przyjdzie po rozum do głowy i odetnie kran z kasą tym niewydarzonym kopaczom ? No i oczywiście “działaczom”.

Terry
Gość
Terry

Grają jak d…,ale kombinują nieźle