Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Uzyskaj niezależność finansową dzięki Oriflame!

Rozwój kariery i zbudowanie własnego biznesu to dla wielu kobiet ścieżka, która wydaje się być coraz bardziej atrakcyjna nie tylko ze względu na możliwość uzyskania pełnej niezależności finansowej, ale i szansę pracy na własnych warunkach. Stworzenie własnej firmy nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, a bez odpowiedniego zabezpieczenia i wkładu finansowego sukces może okazać się naprawdę odległy. Co możesz zrobić, by już dziś zagwarantować sobie szansę na komfortową ścieżkę kariery i pełną finansową niezależność w bardzo kobiecej branży? Spróbuj swoich sił pracując z Oriflame!

Jak podjąć pracę w Oriflame?

Istnieją dwie główne ścieżki kariery w Oriflame, każda z własnym szeregiem zalet i obowiązków przynoszących pełną satysfakcję zawodową i dużą swobodę pracy. Najłatwiejszym i w większości przypadków pierwszym krokiem przy współpracy z Oriflame jest podjęcie się pracy konsultanta marki. Zapisując się do klubu przez formularz na oficjalnej stronie firmy bądź też kontaktując się z Top Liderami marki możesz dołączyć do szerokiego grona konsultantów, którzy dzięki rozdawaniu katalogu produktowego wśród znajomych, bliskich i pozyskanych już klientów składają każdego miesiąca dziesiątki zamówień w sklepie Oriflame i otrzymują wynagrodzenie za każde złożone dla klienta zamówienie. Im więcej zamówień złożysz, tym więcej na tym zarobisz, a czas jaki poświęcisz na poznawanie kosmetyków i poprawę własnej efektywności wpłynie jedynie na korzyść Twojej kariery.

Praca konsultanta Oriflame ma wiele zalet, jednak główną z nich jest brak ograniczenia czasowego i prawdziwie elastyczny czas pracy. To Ty decydujesz o tym, kiedy pracujesz, ilu osobom wręczysz katalog i jak skutecznie przekonasz ich do zakupu kosmetyków. To od Twoich zdolności sprzedażowych będzie zależało też Twoje wynagrodzenie. Chcesz potraktować pracę konsultanta jako dorywczy sposób na zarobienie podczas urlopu macierzyńskiego czy pracy na pełen etap w korporacji, z której chcesz się uwolnić? Żaden problem!

Praca w Oriflame nastawiona jest na ciągły rozwój i choć wiele konsultantek nie myśli o tym już od pierwszych dni pracy, przykładając się do budowania własnej sieci sprzedaży i zapraszania nowych osób do grona konsultantów marki szybko zdobędziesz całą masę bonusów i status lidera grupy, który jest najlepszym punktem wyjściowym do budowania własnej kariery w oparciu o współpracę z międzynarodową marką.

Dlaczego współpraca z Oriflame się opłaca?

Pełna niezależność finansowa, odpowiedzialność za własne zarobki i wolność pracy tam gdzie chcesz, wtedy kiedy chcesz. Brzmi jak praca marzeń, ale jest możliwe nawet dla Ciebie. Wystarczy podjąć pracę z Oriflame i na poważnie myśleć o budowie własnej kariery w branży kosmetycznej. I choć osiągnięcie oczekiwanego poziomu zarobków będzie wymagało czasu i sporego zaangażowania w rozwój własnej marki, brak ograniczeń ze strony osób postawionych wyżej w hierarchii firmy to już wystarczający powód by podjąć wyzwanie. Oriflame oferuje swoim konsultantom i liderom wiele możliwości rozwoju, poczynając od interesujących szkoleń i warsztatów branżowych, po ciekawe i atrakcyjne wyjazdy, programy premiowe i pełną otwartość na rozwój nowych pomysłów usprawniających działanie całej branży. Stając się liderem Oriflame budujesz poniekąd własną markę, która jedynie reprezentuje Oriflame – wszystko robisz w zgodzie ze sobą, pokazując że kobiety mają w biznesie swoje miejsce i potrafią osiągnąć naprawdę wiele.
Zbuduj własny biznes wygodnie i wśród kobiet z pasją – wybierz Oriflame

Oriflame to zespół kobiet pełnych pasji i zaangażowania w rozwój własnej kariery. W dzisiejszym modelu biznesowym i różnorodnych możliwościach jakie oferuje rynek nie musisz decydować się na rezygnację z życia prywatnego i pracę w systemie 9-17 lub co gorsza, pracę w nieregularnych godzinach i w trakcie weekendu. W Oriflame sama ustalasz swój optymalny czas pracy i nakład obowiązków, a dzięki licznym szkoleniom branżowym nauczysz się skutecznej organizacji własnego czasu pracy i jeszcze efektywniej wykorzystasz możliwości, jakie daje Ci współpraca z marką. Sprawdź, jak bardzo może zmienić się Twoja ścieżka zawodowa podejmując się pracy konsultanta Oriflame. Możesz zacząć od małych zamówień i piąć się w górę we własnym tempie, dostosowując pracę do swojego optymalnego trybu życia, nie odwrotnie. Pełna niezależność finansowa w świecie biznesu zdominowanym przez korporacje i sztywne deadliny? To możliwe!

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o