Wydarzenia Bielsko-Biała

W Wilkowicach o smogu. Na poważnie

Fot. Materiały prasowe

Urzędnicy spotkali się ze specjalistami od walki ze smogiem. Co się z tego urodzi?

Na zaproszenie Antysmogowego Ruchu z Bystrej (przedstawiciele na zdjęciu podczas jednego z happeningów) do Urzędu Gminy Wilkowice przyjechali Andrzej Guła z Krakowskiego Alarmu Smogowego, Radosław Gawlik z Dolnośląskiego Alarmu Smogowego i prof. Jan Popczyk z Politechniki Śląskiej.

– Na roboczym spotkaniu z wójtem, urzędnikami i przedstawicielem Rady Gminy dzielili się swoim bogatym doświadczeniem w walce ze smogiem i emisją CO2. Spotkanie było długie i wielowątkowe – informują organizatorzy spotkania.

Do jakich doszli wniosków? O szczegółach napiszemy wkrótce w “Kronice Beskidzkiej”.

3
Skomentuj

avatar
3 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
KsiężniczkaBobekRafał Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Księżniczka
Gość
Księżniczka

A co się ma zmienić? Do 15 dopóki urzędy gmin czynne ludzie się hamują, a później hulaj duszo i palą byle czym. W Łodygowicach w okolicach ul. Batorego, Brackiej i Łagodnej smród taki ze przejść się nie da. Wstyd mieszkańcy!!!

Bobek
Gość
Bobek

I tak od wielu wielu lat. Obserwuję temat smogu w Polsce i w skrócie można powiedzieć jedno. Cała walka ze smogiem w Polsce , a szczególnie w naszym rejonie polega na cyklicznych spotkaniach przy kawie i ciasteczkach , a smog jak był tak jest i będzie jeszcze większy. Proponuję spotykać się jeszcze częściej najlepiej codziennie.

Rafał
Gość
Rafał

Nareszcie ktoś “oddolnie” cos robi w sprawie śmiertelnego zagrożenia dla Polaków. A Wojewódzki Fundusz tzw.Ochrony Środowiska z worami pieniędzy na działanie,może komuś dopłaci do nowego piecyka. Zenada i udawanie roboty,a naprawde trzymanie sie fajnych etacików !!!