Wydarzenia Cieszyn

Wisła: Pokój zagadek pod lupą

Zdjęcie ilustracyjne (K. Marciniuk)

Trwają kontrole escape roomów po tragedii w Koszalinie. Na terenie powiatu cieszyńskiego jedyny pokój zagadek funkcjonuje w Wiśle.

Kontrola została tam przeprowadzona 7 stycznia. Kontrolerzy z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie stwierdzili złamanie zasad bezpieczeństwa.

Ujawniono nieprawidłowości związane z ochroną przeciwpożarową, które dotyczą głównie warunków ewakuacji, w tym niedostatki w oświetleniu drogi ewakuacyjnej. Te uchybienia stanowią podstawę wystąpienia z wnioskiem o wyłączenie z użytkowania dwóch z trzech pomieszczeń udostępnianych klientom w tym obiekcie, albo nawet zamknięcia całego escape roomu do momentu usunięcia wykrytych usterek – mówi Michał Pokrzywa, rzecznik prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie.

O tej sprawie przeczytacie więcej w najbliższym piątkowym numerze “Głosu Ziemi Cieszyńskiej”.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Franuś Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Franuś
Gość
Franuś

Jeśli się weźmie pod lupę – w każdej działalności można znaleźć nieprawidłowości a jeśli jeszcze się opisze w prasie jaka jest skala problemu. Na przykład, że droga ewakuacyjna jest niedostatecznie oświetlona. Działanie antyzaufaniowe do działalności gospodarczej. Chyba nie od tej strony problem.