Kultura i rozrywka Oświęcim

WOŚP Kęty: Czekają na wolontariuszy

W Domu Kultury w Kętach trwają zapisy wolontariuszy chętnych do pracy w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aby zostać wolontariuszem trzeba wypełnić ankietę i zostawić ją na portierni kęckiej placówki. Zdjęcie do legitymacji można dołączyć do ankiety lub dosłać drogą elektroniczną. I trzeba się pospieszyć! Zapisy trwają tylko do jutra (30 listopada).

2
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
2 Komentarzy
Jerzy WJerzy W Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy W
Gość
Jerzy W

Jednocześnie przypominam że 13 stycznia nie jest dniem handlowym wobec tego może mniej pieniędzy wpaść do puszek wolontariuszy . Jednocześnie według mnie należało poinformować osoby co do dostarczenia oryginalnego zdjęcia aby ewentualnie przyniosły zdjęcie oryginalne i ewentualnie zeskanować i wydrukować na drukarce .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Jak najbardziej popieram wolontariat jednocześnie przypominam wszystkim osobom które będą zbierały pieniądze oraz wartościowe przedmioty aby swoje czynności wykonywać w sposób kulturalny nikomu się nie narzucać aby wrzucił lub wrzuciła zaoszczędzone pieniądze . Najważniejszą rzeczą osoby które wspomoże w różny sposób w Finał Wielkiej Świątecznej pomocy jest na pierwszym miejscu zabezpieczenie na przyszłość swoich finansów Jak ewentualnie stwierdzimy że możemy bez uszczerbku na budżecie domowym wrzucić zróbmy to mądrze i kulturalnie bez zbędnego rozgłosu .