Na sygnale Oświęcim

Zasnął za kierownicą

Fot. KPP w Oświęcimiu

Dziś  o 8.20 w Łękach na ulicy Piastowskiej 31–letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując  hondą zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, jednak, że mężczyzna zasnął za kierownicą samochodu. Wracał do domu z nocnej zmiany. – Za kierownicą najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Jeśli kierowca zdaje sobie sprawę, z tego, że jest przemęczony, powinien przerwać jazdę i choć chwilę odpocząć. Kiedy dojdzie do wypadku konsekwencje mogą być o wiele poważniejsze niż nieznaczne wydłużenie czasu jazdy. Warto być mądrym jeszcze przed szkodą – ostrzega rzeczniczka oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka.

7
Skomentuj

avatar
8 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
9 Komentarzy
Jerzy WJerzy WDruchJerzy WJerzy W Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jerzy W
Gość
Jerzy W

Moim obowiązkiem jest natomiast poinformować policjantów z powiatu oświęcimskiego że według moich obserwacji w Tychach widziałem tylko patrol straży miejskiej w okolicach Kauflandu bardzo grzeczni uprzejmi .Jednak prawdą jest że panuje psia grypa w Tychach Nawet z powodu nieodpowiedzialnego kierowcy musiałem zmienić trasę dojazdu do Tychów przez tereny przemysłowe bardzo niebezpieczna trasa do pokonania pojazdem jednośladowym do Kauflandu Moje życie było pod wielkim znakiem zapytania ?Bardzo dobrze wiem że raczej mieszkańcy Tychów nie są zbyt uprzejmi dla drugich osób stale niezadowoleni po ich minach widać że jak wejdą do sklepu miny wszystko mówią oraz ich zachowanie .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Dzisaj moje życie było bardzo zagrożone z powodu pirata drogowego w Świerczyńcu jechał z nadmierną prędkością ja natomiast na swoim najtańszym środkiem lokomocji pojazdem jednośladowym Natomiast też widziałem jakiegoś chorego kierowcę na ciele i duszy trzymał palec wskazujący w ustach i bardzo intensywnie poruszał tym palem wskazującym już sam nie wiem co to za znaki dawał innym kierowcom Może chciał się umówić na randkę z heterykami Zapytam następnym razem policjantów z drogówki z Oświęcimia co to za znaki już parokrotnie widziałem takich kierowców .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Dnia 02-11-208 roku przeprowadziłem oględziny ogrodzenia z pewnej odległości. Moja diagnoza brak dużych okaleczeń ogrodzenia . Uważam że mam sokoli wzrok. Jeszcze raz powtarzam mam duże wątpliwości co do zaśnięcia kierowcy w Łękach. Ja bynajmniej nie rozumiem wyrazu ( jednak) czyżby toczył się spór co do zaśnięcia kierowcy podczas jazdy ?

Druch
Gość
Druch

Bardzo utalentowany redaktor Jerzy W . Właśnie takich druchów na potrzeba którzy bezinteresownie będą pisać komentarze a nie straszyć zwolnieniami L4 jak umiłowani bracia policjanci bumelanci z Bydgoszczy .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Warto być mądrym jeszcze przed dostarczeniem dokumentów do prokuratury . Jeden niedobrze sformułowany wyraz a może bardzo utrudnić pracę biurową danego komisariatu . Adwokacji danego klienta tylko mogą policji i pracownikom biurowym bardzo utrudnić dalsze postępowanie karne przeciwko danej osobie itd.

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Jak był dostał adnotację z wyrazem zasnął już bym zacierał swoje dłonie z uciechy Sprawa przegrana dla wymiaru sprawiedliwości nawet dla prokuratora . Nawet by nie pomogła walizka lekarska z w/w dokumentami dla prokuratora .w Oświęcimu .

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Proponuję zasięgnąć opinii kierowcy pogotowia ratunkowego oraz lekarza którzy będą jechać w kierunku Kęt lub Oświęcimia . Proponuję że względu na użyty wyraz w poście zasnął lub ewentualnie poczytać w książkach medycznych . Niedobrze sformułowany wyraz nieraz znacząco decyduje co do dalszego postępowania karnego przeciwko danej osobie . Może ktoś podważyć wyraz zasnął z punktu medycznego itd. . Jednocześnie mam nadzieję że kierowca w/w samochodu zachowywał się przyzwoicie kulturalnie na drodze 948 . Policja ma rację mógł odpocząć na Stacji CPN duży parking dla osób chcących wypocząć dotlenić , swój organizm itd.

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Bardzo nieroztropny kierowca usnąć za kierownicą nieopodal dużego zakrętu . Ja nawet się boję w tym miejscu podążać w kierunku Kęt Chociaż dla mnie dziwna sprawa co do zaśnięcia w miejscu jak w/w ze względu na duży zakręt K.Proszę ewentualnie zasięgnąć opinii np. kierowców pogotowia ratunkowego którzy często podążają w kierunku Kęt lub z Kęt do Oświęcimia

Jerzy W
Gość
Jerzy W

Widziałem na własne oczy w/w samochód w Lękach oraz kulturalnego policjanta który podążał do zaparkowanego samochodu przy ogrodzeniu posesji . Nawet już elegancko się poprawiałem co do swojej odzieży jadąc pojazdem jednośladowym aby dobrze wypaść przy ewentualnej wyrywkowej kontroli przez policjanta .