Bielsko-Biała Na sygnale

Znęcał się nad matką. Grozi mu kolejne 5 lat za kratami

Fot. Z archiwum portalu

Nawet do 5 lat za kratami grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej. 35-latek podejrzany jest o psychiczne znęcanie się nad swoją 72-letnią matką. W przeszłości zatrzymany był już karany za przemoc domową. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Policjanci z bielskiej „dwójki” zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na ul. Goleszowskiej, gdzie mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni groził kobiecie śmiercią, poniżał ją i zwracał się do niej wulgarnymi słowami.

Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili napastnika. Sprawca odmówił poddania się badaniu alkomatem. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz policjanci doprowadzili go do prokuratury, a następnie sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. W przeszłości był on już karany za przemoc domową, za co sąd skazał go na karę pozbawienia wolności. Mury więzienia opuścił w październiku zeszłego roku. Za obecne przestępstwo grozi mu kolejne 5 lat za kratami.

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Ja ja Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ja ja
Gość
Ja ja

Taki sam jak ten idiota JerzyW. same psychole!