Wydarzenia Sucha Beskidzka

Zrzutka na auto

Fot. UG w Budzowie

W siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa zakładająca przyznanie dotacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzowie w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.

Budzowska jednostka otrzymała od WFOŚIGW 38,1 tys. zł na zakup samochodu bojowego, a ponadto dostała poprzez WFOŚiGW 61,9 tys. zł przyznane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Warto dodać, że Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie w ramach zadania „Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo–gaśniczego dorzuciła 100 tys. zł. Resztę wynoszących w sumie 780,1 tys. zł kosztów pokryła gmina (530,1 tys. zł) oraz strażacy z własnych dochodów (50 tys. zł).

4
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
3 Komentarzy
PaleczkaJohnFranuś Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paleczka
Gość
Paleczka

Rany boskie, tych fajermanów powaliło kompletnie, prawie 800 tys zł na auto !!! Wyjedzie 2 razy w roku, będą go pucować i jeździć z obawą żeby nie porysować . Zabawka, na którą gminy nie stać, kto to wymyślił ?! Tak to jest gdy w radzie jest najwięcej strażaków

John
Gość
John

Ale pantera…

Franuś
Gość
Franuś

Budzowska jednostka wie jaki ma zakupić samochód bojowy za kwotę ze składki? Bo nie jest powiedziane.

Franuś
Gość
Franuś

Kto podpisywał umowę z ramienia gminy Budzów? Strażacy widoczni na zdjęciu a nie od wójta? Chyba coś nie tak.