E-edukacja Żywiec

Żywiec: W “Budowlance” bawili się modą

Fot. Paweł Szczotka

Wyszukane fryzury i stroje… recyklingowe – to wszystko można było zobaczyć i podziwiać podczas specjalnego konkursu w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu.

W popularnej „Budowlance” już po raz kolejny zorganizowano Powiatowy Konkurs Modowo-Fryzjerski „Bawimy się modą”. Do placówki przybyli uczniowie z ósmych klas szkół podstawowych i trzecich klas gimnazjalnych z Żywiecczyzny.

Rywalizowano w dwóch kategoriach. Pierwszą było stworzenie atrakcyjnej, modnej i wyjątkowej fryzury. Z kolei w drugiej tworzono modne kreacje, ale recyklingowe. Trzeba było się tutaj zatem wykazać niezwykłą pomysłowością – podkreśla Agnieszka Smółka-Nowak, nauczycielka z żywieckiej „Budowlanki”.

W kategorii fryzura pin up girl pierwsze miejsce przyznano Laurze Sowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Żywcu. Drugie miejsce zajęła Marta Michalska ze Szkoły Podstawowej w Milówce, a trzecie Aleksandra Kłusak z SP nr 1 w Cięcinie. W kategorii moda recyklingowa wygrała Katarzyna Kopeć z SP w Ujsołach. Druga była Paulina Bochynek z SP Wieprz, a trzecia Weronika Warężak z SP nr 1 w Cięcinie.

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o