Wydarzenia Żywiec

„Żywiecka Kronika Beskidzka” szuka strażaków na medal!

„Żywiecka Kronika Beskidzka” ogłosiła plebiscyt „Strażacy na medal 2019”! Jeśli mieszkasz w powiecie żywieckim i uważasz, że strażacy z Twojej miejscowości zasługują na docenienie, nie zwlekaj ze zgłoszeniem ich kandydatury!

Plebiscyt odbywa się w czterech kategoriach: druhowie ochotnicy, strażacy zawodowi, Ochotnicze Straże Pożarne i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. Honorowym patronatem objęli go komendant powiatowy PSP w Żywcu st. bryg. Krzysztof Grygiel oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Żywcu.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który właśnie trwa, czytelnicy zgłaszają swoich faworytów w poszczególnych kategoriach, wypełniając specjalne formularze zamieszczane na łamach „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej” (pierwsza okazja wycięcia kuponu była w wydaniu z 7 marca, druga – w numerze z 14 marca). Oryginalne, wycięte z gazety formularze przyjmowane są do 21 marca osobiście lub za pośrednictwem poczty w siedzibie redakcji (ul. Dubois 4, Bielsko-Biała) albo osobiście w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu (al. Wolności 4).

Spośród zgłoszeń redakcyjne jury wytypuje Medalowe Trójki (dla każdej z kategorii), które otrzymały najwięcej głosów czytelników. Następnie spośród nich czytelnicy będą mogli wybrać najlepszych, oddając głosy za pomocą specjalnych kuponów, które będą się ukazywać w „Żywieckiej Kronice Beskidzkiej” od 28 marca do 11 kwietnia.

Zwycięzcy plebiscytu „Strażacy na medal 2019” według czytelników „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej” (w każdej z kategorii) otrzymają pamiątkowe statuetki oraz możliwość zaprezentowania swojej działalności na łamach tygodnika.

Regulamin dostępny tutaj

1
Skomentuj

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
1 Komentarzy
Jan Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Największa głupota i niesprawiedliwość dobry strażak nie szuka rozgłosu a grupa się zbiera głosuje non stop w jednej OSP czasami lipnej jest 100 członków i więcej a w dobrej 40 dużo lepszej i nie ma tyle głosów tak samo z mieszkańcami w jednej mieszka 700 w drugiej 7000 mieszkańców i bez szans .I w taki sposób robi się złom robotę wśród członków OSP nigdy bym się nie zgodził aby tam było moje nazwisko bo mam HONOR i pracuję dla drugiego nie konkursów.