Cieszyn Kultura i rozrywka

Cieszyn: Marzenia do spełnienia

W cieszyńskim Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnym trwa wielkie odliczanie. Już tylko kilkanaście dni dzieli ich od ósmej edycji wielkiego, muzycznego show charytatywnego „Wyśpiewaj marzenia”. Na scenie w Hali Widowisko-Sportowej w Cieszynie, 20 września dla podopiecznych cieszyńskiej placówki zaśpiewa Roksana Węgiel!

W cieszyńskim Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych praca wre. Wszyscy – uczniowie, rodzice, nauczyciele – uwijają się jak w ukropie. Czasu coraz mniej, a witraże, obrazy, ceramiczne anioły i koty, które będą licytowane podczas koncertu muszą wyglądać perfekcyjnie. Na parkietach trwają już próby do muzycznego show przygotowywanego przez podopiecznych placówki.

Każda złotówka z charytatywnego wydarzenia zasili bowiem konto placówki i pomoże w zakupie niezbędnego dla dzieci sprzętu rehabilitacyjnego. W tym roku w spełnianiu ich marzeń pomoże – Roksana Węgiel, znana wokalistka. Tłum zebrany w Hali Widowisko-Sportowej z pewnością porwą takie przeboje”Bunt” czy “Dobrze jest jak jest”. Gwiazdami jednak jak zwykle będą podopieczni cieszyńskiej placówki. Na scenie zaprezentują swoje talenty w musicalu i rozgrzeją serca publiczności. Koncert „Wyśpiewajmy marzenia” rozpocznie się o 18.00.

Bilety na jubileuszowy koncert marzeń są do nabycia w Cieszyńskim Centrum Informacji przy rynku, sekretariacie ZPSWR przy ul. Wojska Polskiego 3 i w kasie hali (w dniu koncertu).  Naszym zdaniem – grzechem byłoby przegapić ten koncert! Zwłaszcza, że jest to już ósma edycja niezwykłego koncertu charytatywnego organizowanego przez Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych oraz Stowarzyszenie “Nasze Dzieci”.

Autorką fotoreportażu jest Katarzyna Lindert-Kuligowska.

 

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o