Cieszyn Kultura i rozrywka

Dla pasjonatów herbaty

Fot. Fundacja Laja w Cieszynie

W ostatni weekend czerwca – 29. i 30. dnia tego miesiąca – odbędzie się w Cieszynie Święto Herbaty, organizowane przez Fundację Laja, którą tworzą pasjonaci nie tylko herbaty, ale życia i dobrych w nim rzeczy.

Święto Herbaty to multikulturalne spotkanie miłośników herbaty, sztuki i samorozwoju, realizowane już od 10 lat na pograniczu polsko-czeskim, przez osoby prywatne i organizacje pozarządowe z Cieszyna i Czeskiego Cieszyna.

Impreza odbędzie się w malowniczej scenerii Wzgórza Zamkowego, a w programie można znaleźć mnóstwo atrakcji – warsztaty, spotkania podróżnicze, koncerty, wykłady, degustacje i wiele innych. Szykowana jest także „strefa rodziny”, w której na dzieci będą czekać kreatywni animatorzy, dzięki czemu i najmłodsi uczestnicy odkryją swoje Święto Herbaty.

W trakcie trwania imprezy czynny będzie również jarmark, a na stoiskach prezentowane będzie m.in. rękodzieło, naturalne kosmetyki, zdrowe desery, koktajle i soki, a także najważniejsze – kultowa ceramika herbaciana z różnych krajów oraz świeże i przepyszne herbaty z całego świata.

 

Skomentuj

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o