Sport Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Lachowiczanie grają dalej

Krzysztof Surma (z prawej), Marcin Raczek (w środku) i Mateusz Kachel pewnie awansowali poprowadzili ULKS Lachowice do awansu do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Fot. Wojciech Ciomborowski

Trwa przerwa w męskich rozgrywkach tenisa stołowego. Lachowiczanie wykorzystali ją na rozegranie  tylko z pozoru łatwego spotkania pucharowego.

Lachowiczanie zachowali koncentrację i nie dali się zaskoczyć V-ligowej Polonii Wilczkowice, której kadra opiera się na byłych reprezentantach renomowanych krakowskich klubów. Smaczku konfrontacji dodałoby wystawienie przez Polonię wychowanka… ULKS Lachowice – Marka Lenarta. W ćwierćfinale lachowczanie prawdopodobnie trafią na II-ligową krakowską Bronowiankę.  W lidze kobiet punkcik zapisały na swoim koncie zawodniczki LKS Piotrowice, które przeżywały w pojedynku z Bronowianką III Kraków huśtawkę nastrojów. Po dwóch wygranych deblach prowadziły już 4:2, ale potem to rywalki doszły do głosu i gospodynie remis zapewniły sobie dopiero w ostatniej partii.

II runda Pucharu Polski:
Polonia Wilczkowice – ULKS Lachowice 1:4
ULKS Lachowice: Surma (2,5), Raczek (1), M. Kachel (0,5)

II liga (kobiety):
Bronowianka III Kraków – LKS Piotrowice 5:5
LKS Piotrowice: K. Januś (2,5), Staszczak (1,5), W. Januś (0,5), Topór (0,5)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments