Na sygnale Żywiec

Żywiec: Noga z gazu

Dzisiaj, 10 maja, od rana w Żywcu i powiecie policjanci prowadzą akcję “Prędkość”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Drogówka kontroluje trzeźwość kierowców, prędkość z jaką jeżdżą, stan techniczny pojazdów oraz wymagane dokumenty. Lepiej więc zdjąć nogę z gazu, i nie tylko dzisiaj. Mandat bowiem za przekroczenie dozwolonej prędkości może wynieść nawet 500 złotych, nie wspominając o punktach karnych. W czasie dzisiejszych działań wykorzystywane są wszelkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości, w tym pojazdy z wideorejestratorami. Akcja trwa.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Na sygnale Żywiec

Żywiec: Noga z gazu!

Dzisiaj, od 6.00, w Żywcu i powiecie żywieckim trwa akcja “Prędkość”, podczas której policjanci z drogówki czuwają nad bezpieczną jazdą kierowców.

Głównym zadaniem funkcjonariuszy jest sprawdzanie trzeźwości kierujących oraz wyposażenia samochodów i wymaganych dokumentów. Zwraca się również uwagę na zapinanie pasów przez pasażerów i prawidłowe przewożenie małych dzieci np. w fotelikach. Mundurowi objęli szczególnym nadzorem trasy, gdzie najczęściej dochodzi do przekraczania dozwolonej prędkości. Warto więc zdjąć nogę z gazu, by bezpiecznie i bez konsekwencji dojechać do domu – nie tylko dzisiaj.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments