Od dzisiejszego wieczora do jutrzejszego poranka w powiatach bielskim, cieszyńskim i żywieckim prognozowany jest silny mróz.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Regionalne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o silnym mrozie, który da się we znaki w trzech powiatach od piątku, 20 lutego od godz. 20.00 do soboty, 21 lutego do godz. 8.00.
Na terenie powiatu bielskiego prognozuje się temperaturę minimalną w nocy od -16°C do -13°C i wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h. Natomiast w powiatach cieszyńskim i żywieckim minimalna temperatura w nocy ma wynieść od -18°C do -15°C, a wiatr będzie miał średnią prędkość od 10 km/h do 20 km/h.




