Bielsko-Biała Sport Żywiec

Regaty o Puchar Prezydenta Bielska-Białej na Jeziorze Żywieckim | WIDEO, ZDJĘCIA

Fot. Paweł Szczotka

Przez dwa dni na Jeziorze Żywieckim w okolicach Tresnej potrwają zmagania żeglarzy podczas 47. Regat o Puchar Prezydenta Bielska-Białej.

W regatach, które rozpoczęły się dzisiaj (27 czerwca) po godzinie 11.00 na przystani Yacht Klub Polska Bielsko, bierze udział 11 załóg. Rywalizują one w kategoriach: Omega, Jachty kabinowe do 650, Jachty kabinowe powyżej 650, Klasa wolna i OK. Dinghy. Dzisiaj planowane są trzy biegi. Jutro (28 czerwca) regaty rozpoczną się o 10.30 i również planowane są trzy biegi. Zakończenie zawodów przewidziano na 16.00.

Organizatorem regat jest Yacht Klub Polski Bielsko.

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

Fot. Paweł Szczotka

google_news
Kronika Beskidzka prasa