Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: W parze raźniej

W nowym klubie Fitness World przy ul. Legionów 28 w Bielsku-Białej w walentynki odbyła się akcja „W parze raźniej”.

Klub nie zapomniał o zakochanych w dniu ich święta i zorganizował spotkanie dla tych, którzy omijają zatłoczone kina oraz przepełnione restauracje. Uczestnicy mogli skorzystać z analizy składu ciała oraz wykładu na temat zmiany nawyków odżywiania. Prezentacje prowadziła Monika Wieczorek, trener personalny w Fitness World, która wszystkim chętnym przy pomocy analizatora zmierzyła podstawowe parametry składu ciała. Urządzenie dokonuje pomiarów organizmu całkowicie bezinwazyjnie i bezboleśnie. Słuchający wykładu mogli dowiedzieć się między innymi, że:

– bez tłuszczu nasz organizm nie może regulować temperatury ciała, magazynować witamin oraz chronić stawów i organów wewnętrznych,

– osoby dorosłe nieuprawiające ćwiczeń siłowych i niespożywające dostatecznej ilości białka mogą tracić od 2 do 3 kg masy mięśniowej w ciągu każdych 10 lat,

– jednym z kluczowych wskaźników młodości i dobrego samopoczucia jest prawidłowe nawodnienie organizmu.

Trener Monika mówiła również, że najważniejszy jest metabolizm. To dzięki niemu można kontrolować liczbę kalorii jaką zjada się codziennie. Jeżeli organizm potrzebuje 2000 kcal, to nawet głodówki nic nie dadzą. Musimy je dostarczyć, ponieważ organizm będzie domagał się takiej właśnie ilości. W przeciwnym razie wszystko co spożyjemy, od razu zmagazynuje w tkance tłuszczowej i nie uzyskamy zadowalającego nas rezultatu zrzucenia zbędnych kilogramów.

Po ciekawym wykładzie odbył się pokaz ćwiczeń „Spalamy zimowy tłuszczyk”. Fitness World to lokal o powierzchni 2500 m kwadratowych, który oferuje największą w okolicy, doskonale wyposażoną siłownię ze strefami do treningu funkcjonalnego, crossfitu, stretchingu, salę fitness oraz strefę rowerową.Do 28 lutego w klubie pod hasłem „W parze raźniej” trwa gorąca promocja.

Jeżeli zabierzecie przyjaciela czeka na Was:

1. Brak opłaty wpisowej

2. Miesiąc treningów gratis

3. Zestaw gadżetów dla przyprowadzonej osoby

4. Tylko miesięczny okres wypowiedzenia karnetu

Autorem fotoreportażu jest Dagmara Galczak

 

KB_eko_m
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments