Cieszyn Na sygnale

Cieszyn: Pijana porzuciła auto?

54-letnia mieszkanka Cieszyna jest podejrzewana o kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym. Auto jeszcze przed przyjazdem policjantów porzuciła w rowie przy ul. Frysztackiej w Cieszynie.

– W niedzielę, 18 czerwca  o 13.10, dyżurny cieszyńskiej komendy został poinformowany, że ulicą Frysztacką w Cieszynie jedzie nietrzeźwy kierowca volkswagena lupo. Kierującym tym pojazdem miała być kobieta. Skierowani na miejsce policjanci zauważyli poszukiwany samochód w rowie. Wewnątrz auta nikogo nie było – poinformował Rafał Domagała, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Mundurowi szybko ustalili personalia właścicielki auta. Badanie stanu trzeźwości 54-letniej kobiety wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jej organizmie. W związku z podejrzeniem o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają cieszyńscy kryminalni. – Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków jego przebiegu, aby skontaktowały się z cieszyńską komendą – apeluje Rafał Domagała.

google_news
kB65
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments