Wydarzenia Cieszyn

Cieszyn: Powołani i mianowani

Policjanci, którzy dotychczas mieli powierzone obowiązki na stanowiskach komendantów komisariatów oraz kierowników referatów, otrzymali akty powołania i mianowania na te stanowiska. Uroczystość powołania i mianowania na poszczególne stanowiska służbowe, odbyła się siedzibie cieszyńskiej komendy. Rozkazy wręczył policjantom Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł. insp. Jacek Bąk.

Szef cieszyńskiego garnizonu powołał na stanowisko komendanta Komisariatu w Zebrzydowicach podkomisarz Monikę Buczkowską, natomiast na stanowisko jej zastępcy st. asp. Grzegorza Żebrowskiego. Na zastępcę komendanta komisariatu Policji w Ustroniu podkom. Ryszarda Kubika, a na zastępcę komendanta Komisariatu Policji w Skoczowie  asp. sztab. Ireneusza Kopca.

Z dniem 15 maja mianowani zostali na stanowisko kierownika Referatu Dochodzeniowo-Śledczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie – st. asp. Michał Foltyn, na stanowisko kierownika Referatu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Skoczowie – asp. szt. Daniel Pisarek, na stanowisko kierownika Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie – mł. asp. Tomasz Pocha, na stanowisko kierownika Ogniwa Patrolowego w Komisariacie Policji w Skoczowie – asp. szt. Tomasz Koniarczyk.

google_news