Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Czytelnik portalu wygrał smartfon

W ostatnim czasie czujni czytelnicy beskidzkiej24.pl mogli przeczytać na portalu o konkursie fotograficznym organizowanym przez Unię Europejską. Jedną z prac nadesłał szczęśliwiec ze zdjęcia – Miłosz Haciuk, mieszkaniec Bielska-Białej. Na pracy konkursowej pokazał jak fundusze unijne zmieniły jego podejście do nauki i umożliwiły mu wyjazd do Hiszpanii.

“Najważniejszą prawdą w życiu jest to, że to my sami decydujemy o naszym otoczeniu. Nasze wybory i chęci poparte ciężką pracą mogą zabrać nas w dowolne wymarzone miejsce. Właśnie takim miejscem była dla mnie Hiszpania. Okazja do wyjazdu nadarzyła się, gdy usłyszałem o projekcie PO WER. Jako uczeń profilu technik informatyk, właśnie z tym powiązałem swój wyjazd. Zdjęcie pochodzi z serwisu w którym pracowałem, Dicemu Informatica. Projekt ten pokazał mi na jak dużo może wpływać pomoc z Funduszy Europejskich” – opisuje swoją historię Miłosz.

Nagrodę, Smartfon Xiaomi Redmi 5 odebrał w redakcji Kroniki Beskidzkiej.

Warto brać udział w konkursach promowanych przez nasz portal!

 

 

“InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments