Wydarzenia Bielsko-Biała

Doskonała Dominika. Szczyrkowianka laureatką ogólnopolskiego plebiscytu

Fot. Anna Kasińska

Szczyrkowianka Dominika Kasińska została zwyciężczynią w plebiscycie “Doskonałość Sieci Twój Styl” w kategorii “Zmiana”.

Plebiscyt był przeprowadzony w portalu twojstyl.pl. Jego celem było wyróżnienie kobiet, które w tym roku, poprzez swoją działalność, samorealizację, postawę, pomysłowość i pasję wyróżniły się w przestrzeni online.

Tytuł “Doskonałości Sieci” był przyznawany w pięciu kategoriach. Oprócz “Zmiany” były to “Uśmiech”, “Pasja”, “Wiedza” i “Rozwój”. O najwyższe laury w poszczególnych kategoriach ubiegało się łącznie 30 pań. O zwycięstwie decydowała liczba głosów oddanych przez internautów.

Dominika Kasińska ma 27 lat, urodziła się z zespołem Downa. Na swoim koncie ma m.in. udział pierwszej edycji telewizyjnego programu “Down the Road. Zespół w trasie”. Pisaliśmy o niej tutaj.

– Jestem szczęśliwa! Dziekuje Wam kochani, że tylu was na mnie głosowało. To niepojęte, że zwyciężyłam w swojej kategorii i trudno mi w to uwierzyć! Bardzo Wam jestem wdzięczna. BARDZO DZIĘKUJĘ magazynowi #TwójStyl za zauważenie mnie i nominację. Gratuluję pozostałym laureatkom i wszystkim nominowanym. To dla mnie zaszczyt być jedną z Was. Niech dobro wraca! – skomentowała na Facebooku swój sukces.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments