Clio anime

Akcja Demokracja

Organizacja Akcja Demokracja zaprasza na dyskusję o ważnych dla mieszkańców Bielska-Białej sprawach.

“Kampania do wyborów samorządowych ruszyła – czy na pewno Twój głos, Twoje potrzeby i pomysły i są w niej obecne? Nadszedł czas, by wziąć sprawy w swoje ręce!” – zapraszają organizatorzy. Spotkanie odbędzie się w sobotę 15 września w godzinach od 12.00 do 15.00 w kawiarni Środek w Bielsku-Białej (ul. 1 maja 1, budynek Teatru Polskiego).

“Jeśli ważne są dla Ciebie sprawy Bielska-Białej, to możesz już w sobotę 15 września, wraz z innymi zaangażowanymi mieszkańcami i mieszkankami Twojego miasta oraz z Zespołem Akcji Demokracji stworzyć listę spraw i postulatów, których realizacji będziemy domagać się od kandydatów i kandydatek do rady miasta i na stanowisko prezydenta/prezydentki Bielska-Białej” – zachęcają przedstawiciele Akcji Demokracja.

Zapowiadają, że nie chodzi im o polityczną debatę, tylko głos mieszkańców i sformułowanie konkretnych postulatów ważnych dla mieszkańców miasta. “Takie przedwyborcze spotkanie to dobra okazja, by spotkać się w gronie osób, które podzielają nasze wartości takie jak: demokracja i społeczna solidarność, prawa człowieka i ochrona środowiska. Poznajmy się i razem ruszmy do działania!” – apelują.

15/09/2018

Harmonogram

Data:
Czas:
Szkoła alternatywna