Lewiatan_maj3

“Błysk rekina” w Krzyżowej

Teatr Zaangażowany zaprasza do Krzyżowej na sztukę “Błysk rekina”.

Premierę tego spektaklu zaplanowano w piątek (21 czerwca) o 11.00 w Szkole Podstawowej w Krzyżowej. Powtórka odbędzie się w w sobotę (22 czerwca) o 19.15 również w Szkole Podstawowej w Krzyżowej. Wstęp będzie bezpłatny.

„Błysk rekina” to komedia przeznaczona zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zaprezentowanym tekstom i rockowej muzyce towarzyszyć będzie przesłanie o charakterze wychowawczo-terapeutycznym. W Polsce premiera tego przedstawienia miała miejsce w 2000 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie. To właśnie dzięki współpracy z aktorem z tego teatru udało się zrealizować całe przedsięwzięcie w Krzyżowej.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy młodzież realizowała projekt pod nazwą Teatr Zaangażowany w ramach programu „Herosi Przedsiębiorczości”.W ostatnim czasie uczestnicy mieli okazję wybrać się do Teatru Ludowego w Krakowie, a ponadto współpracować z profesjonalnym aktorem oraz uczęszczać na regularne zajęcia i warsztaty teatralne. W Krzyżowej od dawna tworzymy przedstawienia, ale w tym roku chcemy
poszerzyć grono odbiorców
– podkreśla Józef Hubka, instruktor młodzieży.

21/06/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
beskidzka_tv