Dacia Sandero luty 24

“Czyste Beskidy” z ATH

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej już po raz drugi organizuje akcję „Czyste Beskidy”. Tym razem ekologiczne przedsięwzięcie odbędzie się 23 i 26 października. Sprzątane będą masywy Szyndzielni, Czantorii, Skrzycznego i Magurki.

Uczelnia zaprasza do wzięcia udziału w akcji. By móc to uczynić, należy wcześniej się zarejestrować: TUTAJ.

Dla osób, które zadeklarują udział w tym niecodziennym wydarzeniu organizator zapewnia darmowy autobusowy transport z terenu uczelni (odjazdy autokarów od godziny 9.15) pod dolne stacje kolejek na wspomniane szczyty, darmowe bilety wjazdu na kolejki oraz powrót na teren ATH. Na koniec samorząd studencki zaprasza na “Biesiadę Beskidzką” (teren uczelnianego kampusu przy ulicy Willowej) z wieloma atrakcjami.

Ciekawostką tegorocznej edycji “Czystych Beskidów”sprzątanie Magurki, w którą włączy się także uczelniany Uniwersytet Trzeciego Wieku. Każda z osób, która w sobotę, 26.10, w godzinach od 10.00 do 13.00 zjawi się pod kościółkiem na Straconce (widoczne stanowisko wolontariuszy) otrzyma identyfikator oraz pakiet startowy z workiem na śmieci i rękawicami.

Współorganizatorem przedsięwzięcia są Urząd Miasta w Bielsku-Białej oraz bielska Lokalna Organizacja Turystyczna. – Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcji. Góry same się nie posprzątają!​ – mówią organizatorzy.

23/10/2019

Harmonogram

Data:
Meblux