Renault LCV

Dni Gilowic – Łzy i Gosia Andrzejewicz

Dwa dni zabawy, i to znakomitej, szykują się w Gilowicach podczas Dni tej miejscowości 6 i 7 lipca. W tym roku muzycznymi gwiazdami będą Łzy oraz Gosia Andrzejewicz z zespołem. To oczywiście nie wszystkie atrakcje!

Dni Gilowic rozpoczną się w miejscowym amfiteatrze w sobotę (6 lipca) o 16.00.

Na początek zapraszamy na akcję charytatywną „Uśmiech dla Zuzi” – mówi Gabriela Kolonko, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gilowicach.

W tym czasie będą również pokazy i porady kosmetyczne, akcja antyużywkowa i promująca zdrowie, pokazy ratowników górskich GOPR ze ścianką wspinaczkową. Z kolei na scenie pokażą się młode talenty z Gilowic w specjalnym konkursie wokalnym, a po nich w pokazie tanecznym zobaczymy szkołę tańca Dance 4 You. Potem na scenie zagrają zespół Dekonstrukcja i orkiestra dęta OSP Gilowice, a po muzycznej dawce przyjdzie czas na odznaczenie mieszkańców gminy Gilowice. I znowu na scenie zagości muzyka. Najpierw kapela Kosor, a następnie operetka Musical Show. O 20.30 na scenie pojawi się muzyczna gwiazda dnia czyli zespół Łzy. Po tym koncercie rozpocznie się dyskoteka plenerowa.

Niedzielne (7 lipca) świętowanie rozpocznie się już o 15.00 od akcji charytatywnej „Uśmiech dla Zuzi” oraz animacji dla dzieci. Pokaz udzielania pierwszej pomocy zaprezentuje Fundacja K2. Na scenie znowu będzie można oklaskiwać szkołę tańca Dance 4 You. Potem zagra kapela Katarina oraz zespoły Paradise, Mini Paradise, Tutti Frutti, Happy i regionalny Ziemia Suska. Około 18.00 zaśpiewa Żaneta Rus, a po niej usłyszymy największe przeboje muzyczne. Około 20.00 na scenie pojawi się gwiazda Gosia Andrzejewicz z zespołem. Po jej koncercie na dyskotekę plenerową zaprosi DJ Kris.

Przez dwa dni oprócz występów artystycznych, muzycznych koncertów, pokazów i konkursów, jak co roku, przygotujemy wesołe miasteczko z wieloma karuzelami. Będą również liczne stoiska z przepysznym jedzeniem. Kto do nas przybędzie, ten na pewno nie pożałuje! – zachęca dyrektor Gabriela Kolonko.

W sobotę dzieci do lat 14 wchodzą bezpłatnie, młodzież i studenci za 8 zł, a dorośli za 10 zł. Z kolei w niedzielę wstęp jest bezpłatny.

Organizatorami Dni Gilowic są wójt gminy Gilowice Krzysztof Okrzesik i Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach.

06/07/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Meblux