Dacia Sandero luty 24

Dni Milówki – Myslovitz i Golec uOrkiestra

Takiego święta miejscowości może każdy pozazdrościć. W Milówce w ciągu dwóch dni swoje koncerty zagrają dwa zespoły z górnej muzycznej półki: Myslovitz i Golec uOrkiestra! A to jeszcze nie wszystkie atrakcje!

Świętowanie rozpocznie się w sobotę (6 lipca) już o 10.00 na Rynku dwugodzinnymi zabawami i animacjami dla dzieci. W amfiteatrze o 16.00 organizatorzy przygotują wiele gier i zabaw dla dzieci. Godzinę później rozpoczną się muzyczne koncerty, a na scenie wystąpią zespoły regionalne Spod Kikuli z Lalik i Wierchy z Milówki oraz rockowe South Machine i Diversity. O 21.00 swoje hity zaśpiewa niezwykle popularny zespół Myslovitz. Po koncercie rozpocznie się dyskoteka plenerowa.

W niedzielę (7 lipca) już od 10.00 na Rynku przez dwie godziny będzie kolejna porcja animacji i zabaw dla dzieci. O 11.00 w parku nad Sołą rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. O 16.00 w amfiteatrze organizatorzy znowu przygotują wiele gier i zabaw dla dzieci. Godzinę później na scenie wystąpią mażoretki Efekt z Milówki, a po nich zespół regionalny Hulajniki z Milówki, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Milówki i zespół Dzień Dobry.

A o 20.30 w wielkim koncercie jubileuszowym zaśpiewa nasz rodzimy zespół Golec uOrkiestra! Jestem przekonany, że nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, aby przybyć do na nas na ten koncert – mówi Andrzej Maciejowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Milówce.

Po koncercie, gdzie bisy będą zapewne murowane, rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Whisky. Dyrektor Andrzej Maciejowski zapewnia, że w ciągu dwóch dni, oprócz dawki koncertów z najwyższej półki, nie zabraknie i wielu innych atrakcji.

Jak zawsze młodsze i starsze dzieci będą mogły dowoli poszaleć w specjalnie przygotowanym wesołym miasteczku na karuzelach wszelkiego rodzaju czy w kulach wodnych. Tradycyjnie jak to u nas nie zabraknie kuchni i smakołyków, że aż palce lizać! Krótko mówiąc: przybywajcie do Milówki! – zaprasza dyrektor Andrzej Maciejowski.

Dodajmy, że w bilet w sobotę, 6 lipca, kosztować będzie 10 zł, a ulgowy 7 zł. Natomiast w niedzielę, 7 lipca, 15 zł, a ulgowy 10 zł. Dzieci do 7 lat wchodzą bezpłatnie.

Istnieje możliwość zakupu karnetu na dwa dni w promocyjnej cenie po 20 zł i ulgowego po 15 zł. Te karnety można jednak zakupić tylko w siedzibie GOK do 5 lipca. Warto się zatem pospieszyć! – podkreśla dyrektor Andrzej Maciejowski.

Organizatorami Dni Milówki są wójt gminy Milówka Robert Piętka, Urząd Gminy Milówka i Gminny Ośrodek Kultury w Milówce.

06/07/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Meblux