Perfekt Design

Koguciki i pisanki ręcznie dziergane

Robione na szydełku lub z papieru, metodą frywolitkową i haftowane. Takie cuda, ręcznie robione, to niewątpliwie idealny sposób na oryginalny prezent. Małe rękodzieła będzie można kupić już 10 i 11 kwietnia w Domu Kultury Włókniarzy na świątecznym kiermaszu połączonym z wystawą “Wielkanocne cudeńka”. Pamiątki te  od 30 lat tworzą panie z Koła Haftu i Zdobnictwa Artystycznego działające w bielskiej placówce.

Na kiermaszu znajdziemy nie tylko wyroby z włóczki i koronki, ale również haftowane serwetki i ręcznie robioną biżuterię. Każda ozdoba jest unikalna, więc możemy być pewni, że drugiej takiej nie znajdziemy.

Nasze koło zostało założone z inicjatywy Wandy Kowalewskiej i działamy sobie tak już 30 lat z hakiem. Spotykamy się w każdy czwartek w DK Włókniarzy i wymieniamy się z koleżankami wspólnymi doświadczeniami i wzajemnie uczymy się od siebie nowych technik: szydełkowania, haftowania, frywolitki, origami i innych. Nasze kiermasze odbywają się tutaj co roku w Wielkanoc i Boże Narodzenie. Zapraszamy każdego, kto chciałby udekorować swój wielkanocny stół pięknymi ozdobami oraz obdarować bliską osobę niezwykłym, niepowtarzalnym prezentem. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas w Domu Kultury Włókniarzy przy ul. 1 Maja 12 – opowiada koordynatorka grupy, Alicja Ślósarczyk.

Kiermasz potrwa dwa dni. W środę, 10 kwietnia, od 14.00 do 18.00 oraz w czwartek, 11 kwietnia, od 10.00 do 18.00.

    

 

10/04/2019

Harmonogram

Data:
Czas:
Aqua