Ekosolar2_desktop

Koncert dla Wojtka

15 października, o 18.30, w Bielskim Centrum Kultury przy ulicy Słowackiego 27 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Wojtka Filarskiego z Bujakowa, chorującego na złośliwy nowotwór mózgu.

11-latek usłyszał diagnozę – guz mózgu nacieknięty na rdzeń, w najwyższej klasie złośliwości – 24 stycznia 2017. Od tej chwili dzielnie walczy ze swoją chorobą, niemniej potrzebuje w tej walce wsparcia.

Podczas koncertu wystąpią grupa perkusyjna „Walimy w kocioł”, która zaprezentuje bębniarskie show oraz „Włóczykije” z zespołem w składzie: Paweł Stępień – instrumenty klawiszowe, flety, ewi, Tomasz Madzia – gitara elektryczna, Jakub Bejda – gitara basowa, Darek Stępień – gitara akustyczna i instrumenty perkusyjne, Adrian Mitoraj – perkusja oraz Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne, sekcja dęta. „Włóczykije” i wspierający ich muzycy zaśpiewają i zagrają największe przeboje „Abby”.

Bilety-cegiełki w cenie 40 złotych można kupować w BCK, u rodziców chłopca (667-635-301) lub w Fundacji Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Włóczykije” (693-429-513).

Na leczenie i rehabilitację 11-latka zostanie przeznaczona całość dochodu ze sprzedaży biletów.

Koncert organizują fundacja, Rada Sołectwa Bujaków i przyjaciele.

 

 

 

15/10/2018

Harmonogram

Data:
Czas: