Dostawcze LCV

“Księga porodu” – przeczytaj w weekend

Szczegóły:

Nazwa Novae Res

Przeżyj poród pod czujnym okiem Położnej Charlotte

Poród to wydarzenie szczególne, ale budzące wiele niepokojących myśli. Jak się przygotować? Jak przebiegnie? Odpowiedzi na pytania zaprzątające głowę przyszłej mamy najlepiej rozwieje położna z 25-letnim doświadczeniem. Księga porodu to poradnik, który skutecznie rozwieje Twoje wątpliwości i pozwoli przeżyć ten wyjątkowy czas świadomie i bez obaw.

Komu powierzyć prowadzenie ciąży? Poród w domu czy w szpitalu? Jak wygląda cesarskie cięcie i kiedy może być niezbędne?

W głowie przyszłej mamy kłębią się tysiące wątpliwości. „Księga porodu” skutecznie je rozwiewa i przynosi odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. To napisane przystępnym językiem kompendium wiedzy krok po kroku objaśnia, jak przebiega poród, na co trzeba się przygotować i jak opracować plan porodu, by móc przeżyć te najważniejsze chwile w życiu świadomie i bez lęku. Dodatkowo merytoryczna część publikacji, opracowana przez ekspertów, została wzbogacona wspomnieniami kobiet, które poród mają już za sobą. Cenne wskazówki, holistyczne podejście, nowatorskie rozwiązania, empatia i wsparcie – oto, czego potrzebujesz, by bez stresu wejść w nową rolę życiową!

Karolina Laskowska – położna od 25 lat w zawodzie, doradczyni laktacyjna, instruktorka noszenia dzieci w chustach, akupunkturzystka. Autorka książki Ciąża. Poradnik. Prowadzi szkołę rodzenia. Z wiarą, oddaniem i przy wykorzystaniu najnowszych metod wspiera rodziców podczas ciąży, porodu oraz pierwszych chwil rodzicielstwa. Motywuje do przestrzegania standardów opieki okołoporodowej i wytrwale broni kobiety przed łamaniem ich praw na salach porodowych. Pracę traktuje jak pasję, którą nieustannie rozwija. Jej największym marzeniem jest prowadzenie przyjaznego rodzinie szpitala narodzin.

Lokalizacja:

Novae Res
08/12/2023

Harmonogram

Data: