Dostawcze LCV

Kwiat Jabłoni w Zatorze

To będzie koncert, na który na pewno warto się wybrać. Wstęp jest bezpłatny, a zobaczyć i usłyszeć można będzie duet Kwiat Jabłoni, który – choć działa od niedawna – już cieszy się niemałą popularnością. Jego debiutancki teledysk został wyświetlony na Youtube ponad 2 miliony razy!

 

Kwiat Jabłoni to rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie. Jako zespół funkcjonują ofiacjalnie od marca 2018 roku. Ich dotychczasowe koncerty zostały świetnie przyjęte, a występowali nie byle gdzie, bo na przykład w znanym warszawskim klubie Stodoła. Grają muzykę oscylującą między folkiem, popem a elektroniką. W ich repertuarze dominują autorskie piosenki o intrygujących tekstach i ciekawej warstwie muzycznej. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami zaczerpnęli z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau’a i Chrisa Thile.

 

20 listopada o 19.00 to grające i śpiewające rodzeństwo wystąpi w sali koncertowej Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze. Tamże należy wcześniej odebrać bezpłatne wejściówki na koncert.

20/11/2018

Harmonogram

Data:
Czas: